Detské Wc dosky Comfort

Detské Wc dosky „Toaletný Tréner Comfort‟ s integrovaným detským sedátkom

Dva v jednom kvalitné detské Wc dosky s integrovaným detským sedátkom – k používaniu pre deti aj dospelých. Vďaka Easy-Close Mechanizmu spomaľovaciemu mechanizmu nechá dosku jemne a pomaly sadnúť. Systém Fix- Clip Hygiena umožňuje rýchle hygienické čistenie- vycvaknúť –umyť – zacvaknúť/ bezpórovitý povrch! Vďaka thermoplastu je doska „Toaletný Tréner Comfort‟ extrémne odolná voči poškodeniu! Nemecká známka kvality TÜV. Nosnosť 150 Kg. Vhodná pre rodičov, starých rodičov, hotely, reštaurácie, detské centrá, škôlky- jednoducho všade tam, kde sú deti.

Wc dosky pre malých aj veľkých

Vďaka integrovanému detskému sedátku slúžia Wc dosky „Toaletný Tréner Comfort‟ celej rodine t.j. od detičiek až po starých rodičov. Jedná sa o veľmi praktický produkt v sanitárnej oblasti, určený najmä pre rodiny s mladučkými deťmi! Ponúka dospelým, ako aj deťom možnosť, používať Wc bez straty času vkladaním alebo vyberaním rôznych Wc adaptérov pre deti. Tí z Vás, ktorí mali, resp. majú malé deti, môžu mať predstavu, o praktickosti Wc dosky s integrovaným detským sedátkom a pevne veríme, že si získa Vašu dôveru... Spomeňte si na Vaše detské časy! Predstavte si deti, ako sedia na veľkom Wc, prepadávajú sa do Wc, ocikávajú Wc misu, kŕčovito sa držia Wc , aby nespadli, či balancujú a mixujú sa vo vloženom Wc adaptéri, ktorý ani poriadne nesedí na Vašom type Wc. Tomu všetkému je s našou Wc doskou s integrovaným detským sedátkom koniec!!! Vďaka integrovanému detskému sedátku môže dieťa konečne pohodlne sedieť na Wc bez stresu, neistoty a traumy s kakania. Dobre viete, aké dôležité je mať klud v takej chúľostivej chvílke, ako je vyprázdňovanie sa (veľká, či malá potreba) ! Slúži aj ako Wc trenažér. Detské Wc dosky s integrovaným detským sedátkom od firmy MAMI TN s.r.o. ponúka rodičom pomocnú ruku pri tejto dôležitej fáze vývoja psychiky mladého dieťaťa a oproti iným detským Wc adaptérom, ktoré pridávate k Wc má dieťa pri sedení na našej Wc doske s integrovaným detským sedátkom istotu (nehýbe sa, nehegluje), kľud a pocit, že sú ako ich staršie idoly mamina, tatino, staršía sestrička, či braček. Tieto deti sú vo fáze prestupu z nočníka na „dospelácke‟ Wc. Detské Wc dosky s integrovaným detským sedátkom je osvedčenou samozrejmosťou v krajinách západnej Európy.

Easy close mechanizmus

Wc dosky „Toaletný tréner comfort‟ s integrovaným detským sedátkom má navyše aj Easy close mechanizmus t.j. pomalým a jemným sklápaním. WC dosky sú v zadnej časti vybavené pántmi, ktoré sú vybavené samočinným, spomaľujúcim spúšťacím mechanizmom, zabraňujúce samovoľnému pádu sedacie a krycej dosky, ktorá je týmito pánty spojená so sedacou doskou. Tieto pánty sú v spodnej časti opatrené otvormi, ktorými sa nasadzuje Wc sedátko na pripevňovacie skrutky a je z týchto ľahko odnímateľné ťahom nahor pre jednoduché čistenie sedátka a keramiky.

Fix clip hygiena systém

Wc dosky „Toaletný tréner comfort‟ s integrovaným detským sedátkom má aj Fix-clip hygiena systém pre ľahkú a rýchlu demontáž. Fix- Clip Hygiena Systém znamená rýchle hygienické čistenie- vycvaknúť –umyť –zacvaknúť Bezpórovitý povrch neumožňuje baktériám ľahšie sa ukladať na WC dosku!

Materiál

Vyrobené z duraplastu, ktorý zvyšuje životnosť a umožňuje ľahkú údržbu bez použitia chémie. Materiál duroplast z rodiny thermoplastov robí naše detské Wc dosky „Toaletný tréner Comfort‟ s integrovaným detským sedátkom extrémne odolnú proti poškodeniu a vďaka bezpórovitý povrch je hygienickejšia.

Nosnosť

Wc dosky „Toaletný tréner comfort‟ s integrovaným detským sedátkom má nosnosť 150 kg.

Zloženie Wc dosky

Wc dosky sa skladajú zo:

  • sedacej dosky, ktorá má v spodnej časti plastové dosadacie doštičky pre dosadnutie na keramiku záchodu
  • z integrované detské sedátko ku ktorému je namontovaná krycia doska wc dosky.

Známka kvality

Detské Wc dosky „Toaletný tréner comfort‟ s integrovaným detským sedátkom sú certifikované nemeckou známkou kvality TÜV ISO 9001.

Čistenie a údržba

Prosíme Vás, aby ste pri čistení poučívali mydlovú vodu, potom premyte čistou vodou a pretrite Wc misu so suchou handričkou. Vyhýbajte sa pri čistení používania čistiacich a dezinfekčných prostriedkov s obsahom agresívnych chemických látok!!! Vďaka bezpórovitému povrchu nie je používanie agresívnej chémie viac potrebné.

Montáž Wc dosky do 5 minút

Detské Wc dosky „Toaletný tréner comfort‟ pasujce na každý voľne predajný typ stojacej Wc misy a s dodaným pripevňovacím príslušenstvom Vám montáž nebude trvať dlhšie ako 5 minút.

Nepasuje na vysiace WC misy, kde sa matka šróbuje zhora!

Detské wc dosky

Chcem si objednať

Vytlačiť