Detské Wc dosky Economic

Detské Wc dosky „Toaletný Tréner Economic‟ s integrovaným detským sedátkom

Dva v jednom kvalitné detské Wc dosky s integrovaným detským sedátkom – k používaniu pre deti aj dospelých. Vďaka thermoplastu sú wc dosky „Toaletný Tréner Economic‟ extrémne odolné voči poškodeniu! Nemecká známka kvality TÜV. Nosnosť 150 Kg. Vhodná pre rodičov,starých rodičov, hotely, reštaurácie, detské centrá, škôlky- jednoducho všade tam, kde sú deti.

Výhody detskej Wc dosky „Toaletný tréner Economic‟ s integrovaným detským sedátkom na jeden pohľad:

 • Iba jedno Wc sedátko s integrovanou doskou pre deti pre celú rodinu !
 • Vaše dieťa sa učí od samého začiatku používať Wc ako dospelý. V detskej psychológii to znamená, že sa cítia ako ich veľké vzory mama, tato, starší brat, či sestrička.
 • Hygienickejšie používanie (nedochádza k obcikávaniu, stáva sa, keď dieťa sedí na klasickej Wc doske, určite to poznáte...) !
 • Hygienickejšia – ľahšie čistenie vďaka bezpórovitému povrchu !
 • Robustná a extrémne odolná voči poškodeniu vďaka thermoplastu duroplast !
 • Pasuje skoro na všetky predávané misy (nie však na vysiace misy, kde sa matka šrobuje zhora !!!)
 • Certifikovaná nemeckou známkou kvality TÜV !
 • Montáž netrvá dlhšie ako 5 minút !
 • V rámci ceny je dodávaný kompletný upevňovací materiál !
 • Vhodná pre rodičov, starých rodičov, hotely, reštaurácie, detské herne a kútiky, jednoducho všade tam, kde sú deti.
 • Montáž dosky je možná, ak sú odstupy dier na Wc od 12.50 cm do 17,50 cm

Wc dosky pre malých aj veľkých

Vďaka integrovanému detskému sedátku slúžia Wc dosky „Toaletný Tréner Economic‟ celej rodine t.j. od detičiek až po starých rodičov. Jedná sa o veľmi praktický produkt v sanitárnej oblasti, určený najmä pre rodiny s mladučkými deťmi! Ponúka dospelým, ako aj deťom možnosť, používať Wc bez straty času vkladaním alebo vyberaním rôznych Wc adaptérov pre deti. Tí z Vás, ktorí mali, resp. majú malé deti, môžu mať predstavu, o praktickosti Wc dosky s integrovaným detským sedátkom a pevne veríme, že si získa Vašu dôveru... Spomente si na Vaše detské časy! Predstavte si deti, ako sedia na veľkom Wc, prepadávajú sa do Wc, ocikávajú Wc misu, kŕčovito sa držia Wc , aby nespadli, či balancujú a mixujú sa vo vloženom Wc adaptéry, ktorý ani poriadne nesedí na Vašom type Wc. Tomu všetkému je s našou Wc doskou s integrovaným detským sedátkom koniec!!! Vďaka integrovanému detskému sedátku môže dieťa konečne pohodlne sedieť na Wc bez stresu, neistoty a traumy s kakania. Dobre viete, aké dôležité je mať klud v takej chúľostivej chvílke, ako je vyprázdňovanie sa (veľká, či malá potreba) ! Slúži aj ako Wc trenažér. Detské Wc dosky s integrovaným detským sedátkom od firmy MAMI TN s.r.o. ponúkajú rodičom pomocnú ruku pri tejto dôležitej fáze vývoja psychiky mladého dieťaťa a oproti iným detským Wc adaptérom, ktoré pridávate k Wc má dieťa pri sedení na našej Wc doske s integrovaným detským sedátkom istotu (nehýbe sa, nehegluje), kľud a pocit, že sú ako ich staršie idoly mamina, tatino, staršía sestrička, či braček. Tieto deti sú vo fáze prestupu z nočníka na „dospelácke‟ Wc. Rodinné Wc dosky s integrovaným detským sedátkom sú osvedčenou samozrejmosťou v krajinách západnej Európy.

Materiál

Vyrobené z duraplastu, ktorý zvyšuje životnosť a umožňuje ľahkú údržbu bez použitia chémie. Materiál duroplast z rodiny thermoplastov robí našu rodinnú Wc dosku „Toaletný tréner Economic‟ s integrovaným detským sedátkom extrémne odolnú proti poškodeniu a vďaka bezpórovitý povrch je hygienickejšia.

Nosnosť

Wc dosky „Toaletný tréner Economic‟ s integrovaným detským sedátkom má nosnosť 150 kg.

Zloženie Wc dosky

WC doska sa skladá zo:

 • sedacej dosky, ktorá má v spodnej časti plastové dosadacie doštičky pre dosadnutie na keramiku záchodu
 • z integrované detské sedátko ku ktorému je namontovaná krycia doska wc dosky.

Známka kvality

Rodinné Wc dosky „Toaletný tréner Economic‟ s integrovaným detským sedátkom je certifikovaná nemeckou známkou kvality TÜV ISO 9001.

Čistenie a údržba

Prosíme Vás, aby ste pri čistení poučívali mydlovú vodu, potom premyte čistou vodou a pretrite WC misu so suchou handričkou. Vyhýbajte sa pri čistení používania čistiacich a dezinfekčných prostriedkov s obsahom agresívnych chemických látok!!! Vďaka bezpórovitému povrchu nie je používanie agresívnej chémie viac potrebné.

Montáž wc dosky do 5 minút

Detské Wc dosky „Toaletný tréner Economic‟ pasujce na každý voľne predajný typ stojacej Wc misy a s dodaným pripevňovacím príslušenstvom Vám montáž nebude trvať dlhšie ako 5 minút.

Nepasuje na vysiace Wc misy, kde sa matka šróbuje zhora!

Detské wc dosky Economic

Chcem si objednať

Vytlačiť